..:::::::: Wersja do druku :::::::::..

Występ Kleryckiego Zespołu Michael...

W Czwartą Niedzielę Wielkanocną zespół Michael ze Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła pięknym śpiewem upiększył Liturgię Mszy Świętych o godzinie 09:00 i 11:00. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 odbył się koncert zespołu, podczas którego klerycy wraz z dziećmi wychwalali Jezusa śpiewem oraz gestami związanymi z treścią piosenek jakie były śpiewane. Klerycy także zaśpiewali utwory znane sprzed lat oraz nowe na przykład "Jezu, ufam Tobie", które znajdą się już niebawem na nowej płycie zespołu.
Michael jest to zespól składający się z braci kleryków Michalitów. Oprócz nauki w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie, utalentowani klerycy jeżdżą po Polsce i grają w parafiach michalickich wychwalając śpiewem miłość i wielkość Pana Boga.

Michael obchodzi w tym roku czterdziestolecie powstania. Życzymy zespołowi, wiele łask Bożych i opieki Świętego Michała Archanioła na każdy dzień oraz naszej patronki Matki Bożej Częstochowskiej.

W tą niedzielę także rozpoczęliśmy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, by nie zabrakło odważnych głosicieli Słowa Bożego. Modliliśmy się także w intencji kierowców, by zawsze bezpiecznie, nie wyrządzając krzywdy sobie oraz innym dotarli do celu. Niech Święty Krzysztof - patron kierowców, zawsze prowadzi wszystkich automobilistów otaczając ich swoją opieką i czuwa nad ich bezpieczeństwem.

<< powrót